Menu Zamknij

Mycie nagrobków Poznań

Poprawne i bezpieczne dla czyszczonych powierzchni mycie nagrobków bywa nie tylko kłopotliwe, ale również wymaga dużego wysiłku, aby grób prezentował się pięknie. Zazwyczaj zajmują się tym bliscy zmarłych, jednak przez współczesne tempo życia, czasami trudno im znaleźć czas na odpowiednią opiekę nad grobami. Wówczas najlepiej skorzystać z pomocy specjalistów. 

Kompleksowe usługi

Oferujemy Państwu w pełni profesjonalne mycie nagrobków w Poznaniu i okolicznych miejscowościach. Mogą Państwo z łatwością zamówić u nas mycie nagrobków swoich bliskich, a nasi pracownicy, wyposażeni we własny, profesjonalny, przenośny sprzęt sprzątający i odpowiednie środki czystości zajmą się nimi, tak, aby były czyste, zadbane i pięknie wyglądały. 

Ze względu na stałą liczbę pracowników, czas oczekiwania na mycie nagrobków w Poznaniu może się wydłużać, w niektórych okresach roku, w przypadku dużej ilości klientów. Dlatego prosimy Państwa o wyrozumiałość i składanie zamówień z odpowiednim wyprzedzeniem, jeśli zależy Wam na konkretnym terminie posprzątania grobu. Ponadto, informujemy, że nie świadczymy usług mycia nagrobków, w sytuacji, gdy temperatura powietrza spada poniżej 0°C.  

Zakres usług

Usługa mycia nagrobków obejmuje:

 • umycie na mokro (wodą) tablicy i płyty nagrobka, krzyża lub innych elementów poziomych i pionowych grobów bez usuwania trudno zmywalnych zabrudzeń i przebarwień,
 • szorowanie szczotką, w przypadku trudniejszych do usunięcia zabrudzeń, jeśli materiał z jakiego wykonano nagrobek na to pozwala,
 • zestawienie kwiatów i zniczy w jednym z narożników grobu/nagrobka lub przed grobem/nagrobkiem, a także zebranie obumarłych kwiatów i wypalonych zniczy z ich wyniesieniem do śmietnika na wyraźne życzenie klienta,
 • pielenie chwastów wokół grobu/ nagrobka w odległości 15 cm od niego,
 • zgrabienie liści,
 • zebranie śmieci w pobliżu nagrobka/grobu i wyniesienie ich do śmietnika,
 • zagrabienie terenu nie dalej niż 15 cm od grobu/ nagrobka,
 • jeżeli wokół grobu/nagrobka znajduje się kostka brukowa nasza usługa obejmuje zamiecenie i wyrywanie chwastów bez usuwania zabrudzeń i mchu.

Gwarantujemy, że mycie nagrobków zostanie przez nas przeprowadzone w pełni profesjonalnie i rzetelnie, a materiał z jakiego został on wykonany nie zostanie uszkodzony podczas czyszczenia. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług wszystkie osoby, które pragną zadbać o groby swoich bliskich. 

Zamów
usługę

0
  0
  Twoje zamówienie
  Twój koszyk jest pustySprawdź usługi