Menu Zamknij

O nas

Właściwy adres

Firma Czyste Nagrobki istnieje na rynku już od kilku lat, aby zapewnić Państwu pomoc przy opiece nagrobków najbliższych. Bardzo często zdarza się, że nie możemy zająć się sami miejscami pochówków naszych bliskich i w związku z tym możemy Państwa wspomóc w realizacji tych elementów zachowując przy tym najwyższą jakość świadczonych usług. Nasze doświadczenie w branży oraz fachowość pozwala nam cieszyć się wieloma pozytywnymi ocenami, otrzymywanymi regularnie od naszych klientów oraz wciąż rosnącą ilością nowych zleceń.

Nasza oferta

Jako firma zajmujemy się bardzo szeroko pojętymi zagadnieniami związanymi z utrzymaniem czystości na cmentarzach. Naszą ofertę kierujemy do osób, które nie mogą samodzielnie zadbać o miejsce pochówku swoich bliskich.

W ramach współpracy oferujemy przede wszystkim:

Zasięg

Jednocześnie zaznaczamy, że prowadzimy działalność na terenie miasta Poznania oraz na całym terenie powiatu poznańskiego.

Działamy także w miejscowościach: Luboń, Komorniki, Mosina, Stęszew, Buk, Tarnowo Podgórne, Rokietnica, Suchy Las, Murowana Goślina, Czerwonak, Swarzędz, Pobiedziska, Kostrzyn, Kleszczewo, Kórnik, z zastrzeżeniem otrzymania szczegółowej lokalizacji grobowca, aby ułatwić naszym pracownikom szybkie dotarcie do miejsca docelowego.

0
    0
    Twoje zamówienie
    Twój koszyk jest pustySprawdź usługi